Aktualności


83. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym - Szczekociny 2020
8 stycznia 2020

Szczegółowe wyniki 83. Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym dostępne są tutaj:  https://www.pzkol.pl/kalendarz/1092,83-mistrzostwa-polski-w-kolarstwie-przelajowym.html.

Wydarzenie odbywało się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego - Jakuba Chełstowskiego, Starosty Zawierciańskiego - Gabriela Dorsa oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny - Jacka Lipy.

Podczas 83. Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym mieszkańcy powiatu zawierciańskiego - a dokładnie Szczekocin, dwa razy stanęli na podium:

II miejsce w kategorii Masters IIIA zdobył Sławomir Frejowski  (MGLKS Olimpijczyk Szczekociny).

II miejsce w kategorii Mężczyźni - elita zdobył Patryk Kostecki (Domin Sport) wychowanek MGLKS Olimpijczyk Szczekociny.

Gratulujemy!


 

Wyniki 83. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym Szczekociny 2020:

Mężczyźni - Elita

  1. Marek Konwa (UKS Krupiński Suszec)
  2. Patryk Kostecki (Domin Sport)
  3. Bartosz Mikler (MLUKS Victoria Jarocin Accen)

Kobiety - Elita

  1. Zuzanna Krzystała (Volkswagen Samochody Dostawcze MTB)
  2. Barbara Borowiecka (AK Team Seven)
  3. Gabriela Wojtyła (UKS Sokół Superior Zator)

Mężczyźni - U23

  1. Stanisław Nowak (Volkswagen Samochody Dostawcze MTB)
  2. Piotr Kryński (Volkswagen Samochody Dostawcze MTB)
  3. Krzysztof Domin (Iseo Serrature-Rime-Carnoval)

Kobiety - U23

  1. Patrycja Lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)
  2. Kinga Kalembkiewicz (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
  3. Klaudia Czabok (Warszawski Klub Kolarski)

Mężczyźni - Juniorzy

  1. Jakub Musialik (MG LKS Błękitni Koziegłowy)
  2. Miłosz Ośko (Warszawski Klub Kolarski)
  3. Szymon Pomian (UKS „Wygoda” Białystok)

Kobiety - Juniorki

  1. Patrycja Zawierta (WKK Wieruszów / Pfleiderer)
  2. Olga Wankiewicz (UKS Copernicus Toruń – CCC SMS)
  3. Natalia Krześlak (TKK Pacific Nestle Fitness)

Mężczyźni - Juniorzy Młodsi

  1. Łukasz Juszczak (UKS Koźminianka Koźminek)
  2. Bartosz Oleksiak (MG LKS Błękitni Koziegłowy)
  3. Kacper Hoppa (GKS Cartusia Kartuzy)

Kobiety - Juniorki Młodsze

  1. Malwina Mul (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
  2. Zofia Krystkowiak (Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka)
  3. Natalia Muskus (KLKS Azalia Brzóza Królewska.
Pozostałe aktualności